lek. med. Aneta Ptak

 

 

 

  Medycyna estetyczna - Terapia osoczem bogatopłytkowym - REGENERIS ( Wampirzy lifting )
       
Bielsko-Biała Instytut Anti Aging


 

Regeneris, czyli osocze bogatopłytkowe, zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej własnej krwi, dzięki którym możesz stworzyć swój indywidualny "eliksir młodości". Twórcą tej innowacyjnej terapii biostymulującej komórki skóry jest szwajcarskie laboratorium biotechnologiczne RegenLab, specjalizujące się w medycynie regeneracyjnej.

 

Podczas terapii Regeneris pobudzamy komórki własnego organizmu do regeneracji dając komórkom naszej skóry sygnał do odnowy i rewitalizacji.

 

Technologia Regeneris daje długotrwałe efekty w działaniu na skórę twarzy, a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

 

  Zabieg Regeneris - osocze bogatopłytkowe z Twojej krwi

 

Zabieg z użyciem Regeneris to proces dosyć szybki. W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (8-24 ml) Twojej krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do strzykawki, tuż przed wykonaniem zabiegu, lekarz dodaje specjalny, opatentowany odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu.

Zabiegi Regeneris Bielsko-Biała - osocze bogatopłytkowe z Twojej krwi

 

Terapia osoczem bogatopłytkowym - Wskazania do zabiegu Regeneris

Zabieg z zastosowaniem Regeneris stosujemy przede wszystkim dla poprawy wyglądu takich miejsc jak: policzki, fałdy nosowo-wargowe, okolice oczu (kurze łapki, cienie), powieki, usta, podbródek, czoło, fałdy na szyi i karku, dekolt, dłoni, a także wypełnienie blizn po trądziku i łysienie.

Młodość mamy we  krwi...

Terapia osoczem bogatopłytkowym Regeneris przeznaczona jest głownie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych i bezpiecznych lub są uczuleni na inne produkty.

 

Czy wiesz jak duże zdolności regeneracyjne ma Twój własny organizm?

Kolagen zwłóknieniowy typu  I, znajdujący się między innymi w bliznach odpowiedzialny jest za proces odbudowy.  Kolagen siateczkowy typu III odpowiedzialny jest za miękkość i jędrność skóry. Wykładnikiem młodości skóry jest ilościowy stosunek kolagenu I - zwłóknieniowego do kolagenu III - siateczkowego. Im więcej form siateczkowych, tym wiek biologiczny niższy.

Terapia osoczem bogatopłytkowym, dzięki opatentowanej formule, jako jedyna na rynku pobudza komórki do produkcji kolagenu typu III, charakterystycznego dla bardzo młodej skóry

 

Dla ciekawych:

 

Wampirzy lifting - tak popularnie nazywana jest terapia osoczem bogatopłytkowym.


Wampirzy lifting wywołał istne szaleństwo wśród gwiazd Hollywood, które serie krwistych zabiegów otrzymały w pakiecie prezentów po gali Oscarów. O stosowaniu terapii osoczem bogatopłytkowym i poprawienia urody własną krwią piszę na swoim blogu Kim Kardashian, a zdjęcie z takiego zabiegu zamieściła niedawno na Twitterze.
 

dowiedz się więcej »