lek. med. Aneta Ptak

 

 

 

 

  Laseroterapia - Bielsko-Biała Instytut Anti Aging


 

Laseroterapia czyli zabiegi terapeutyczne z użyciem laserów medycznych to jedne z najbardziej skutecznych metod usuwania różnych defektów skórnych, które z punktu widzenia pacjenta mogą stanowić istotny problem estetyczny.

 

Zabiegi z użyciem laserów i laseroterapia to nowoczesne rozwiązanie zapewniające Pacjentom bezpieczeństwo oraz relatywnie szybkie efekty nie powodujące wyłączenia z ich życia codziennego, w tym również zawodowego.

 

Laseroterapia w kosmetologii - najczęściej stosowane zabiegi

 

  • fotoodmładzania

Fotoodmładzanie - zabiegiem polegającym na odmładzaniu skóry poprzez pobudzenie komórek skóry właściwej do produkcji kolagenu przy pomocy światła. W sposób kompleksowy likwidowane są objawy starzenia oraz wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe: przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i starcze.

 


  • depilacji laserowej

Depilacja laserowa za pomocą lasera diodowego to skuteczna metoda trwałego usunięcia niechcianego owłosienia. Laser niszczy bezpowrotnie cebulkę włosa przez emisję łagodnej wiązki promienia przenikającej przez skórę aż do mieszka włosowego.

 


  • usuwania zmian naczyniowych

Zabieg laserowy usuwania zmian naczyniowych na skórze to skuteczna metoda wyciszania rumienia i usuwania zmian naczyniowych na twarzy i dekoldzie jak również teleangiektazji żylnych na kończynach dolnych.

 


  • likwidacji blizn i rozstępów

Laser frakcyjny jest unikalnym urządzeniem do likwidacji głębokich, zanikowych blizn potrądzikowych, rozstępów. Celem zabiegu może być również uzyskanie głębokiej regeneracji i restrukturyzacji skóry.

 


  • pozbywania się zmian barwnikowych

Przebarwienia to istotny problem kosmetyczny i medyczny. Przed wybraniem leczenia ocenia się rodzaj i głębokość przebarwień, które ustala się pod specjalną lampą Wooda. Doboru najbardziej skutecznej metody leczenia dokonuje lekarz.

 


Zabiegi laserem - laseroterapia Bielsko-Biała lek. Aneta Ptak