lek. med. Aneta Ptak

 

 

 

  Medycyna estetyczna - Bielsko-Biała Instytut Anti Aging


 

Medycyna estetyczna to przede wszystkim profilaktyka starzenia się skóry oraz rekonstrukcje mające odtworzyć stan sprzed procesu starzenia się skóry. Ogólnie mówiąc medycyna estetyczna pomaga w odmłodzeniu naszej skóry, pozbyciu się defektów, czy poprawianiu drobnych niedoskonałości estetycznych, które wpływają negatywnie na naszą samoocenę - zmarszczki,bruzdy,zwiotczenia,ubytki tkankowe,blizny, zapadnięte obszary itp. W tym celu w medycynie estetycznej stosuje się drobne, nieinwazyjne zabiegi.

 

Zabiegi medycyny estetycznej - mała inwazyjość i natychmiastowty efekt

 

Chcąc cofnąć czas, który najbardziej widoczny jest na naszej skórze. decydujemy się na zabiegi medycyny estetycznej. Obszarem zainteresowania medycyny estetycznej jest nie tylko twarz, lecz całe ciało. Metody stosowane w medycynie estetycznej wykorzystują zabiegi o małej inwazyjności, które jednak przynoszą natychmiastowe, spektakularne efekty.

Popularne zabiegi medycyny estetycznej w walce z kobiecymi i męskimi niedoskonałościami skóry i ciała

 

Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w naszym Instytucie Medycyny Estetycznej AntiAging w Bielsku-Białej to np. iniekcje toksyny botulinowej tzw. botox, kwasu hialuronowego i innych wypełniaczy i stymulatorów, stelażowanie tkanek za pomocą preparatów lub nici liftingujących, niwelowanie cellulitu, blizn, rozstępów, przebarwień, a nawet nadmiernej potliwości czy wypadania włosów oraz łysienia.   

 

Medycyna estetyczna stała się skutecznym orężem w walce z kobiecymi, a także często męskimi niedoskonałościami. W odróżnieniu od chirurgii plastycznej, opiera się ona wyłącznie na pozachirurgicznych zabiegach. Zabiegi estetyczne nie wymagają pobytu w szpitalu i są wykonywane ambulatoryjnie. Instytut Anti Aging to bezpieczne i odpowiednie miejsce do przeprowadzania tych zabieg ów - są one wykonywane przez doświadczonego lekarza, z użyciem certyfikowanych substancji i metod, dlatego są  bezpieczne i nie zagrażają  zdrowiu pacjentów.