lek. med. Aneta Ptak

 

 

 

   NOWOŚCI - Nowe zabiegi medycyny estetycznej w naszym Instytucie AntiAgibg - Bielsko-Biała


 

 

Polecamy NOWE zabiegi laserowe w naszym Instytucie AntiAging
- laser Fotona Dynamis PRO

 

 


Fotona 4D
- Pierwszy na świecie laserowy endolifting twarzy

 

Fotona 4D to laserowy lifting twarzy realizowany poprzez synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii - EndoLifting®, FRAC3®, PIANO®, SupErfacialTM - przeznaczonych do pracy w głębszych, pośrednich i powierzchniowych strukturach skóry, jednocześnie oddziałując na różne  niedoskonałości skóry.

 

Zabiegi laserowe Fotona 4D to nieinwazyjna terapia laserem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz twarzy umożliwia pełną odbudowę kolagenu i wypełnienie bruzd wargowo-nosowych już po pierwszym zabiegu. Spektakularne efekty pozabiegowe sprawiają, że Fotona 4D stanowi  alternatywę  dla zabiegów z użyciem wypełniaczy.

 

Zabieg laserowy Fotona 4D, zarówno na zewnętrznej powierzchni twarzy, jak i wewnątrz jamy ustnej, pozwala na kurczenie się kolagenu na całej grubości dla osiągnięcia trwałego ujędrnienia i zwiększenia objętości bez stosowania wypełniaczy. Połączenie tych czterech wyjątkowych trybów i dwóch uzupełniających długości fali pozwala na przeprowadzenie skutecznego zabiegu liftingu twarzy już w ramach jednej sesji.

Cennik zabiegów >

 


 

Fotona TS  TightSculpting™
- przezskórna, laserowa redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie ciała

 

FOTONA TS  TightSculpting™  to najnowsza nieinwazyjna laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry. Metoda bazująca na synergicznym połączeniu pracy dwóch laserów (Nd:YAG i Er:YAG)  podczas jednej sesji. Dlaczego dwa lasery? Ponieważ uzupełniające się długości światła redukują ostatecznie tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrniają skórę.

 

Pierwszy etap wykonujemy laserem Nd:YAG, który ma na celu super długimi impulsami lasera zredukować tkankę tłuszczową i ujędrnić głębsze struktury skóry. Wykorzystujemy tutaj specjalnie stworzy protokół zabiegowy.

 

Zabieg wykonujemy zmodyfikowanym do tego zabiegu specjalnym skanerem, który nie tylko szybko i precyzyjnie aplikuje energię, ale również informuje operatora o temperaturze na powierzchni skóry, tak aby w pełni chronić pacjenta przed przegrzaniem czy poparzeniem. Druga część zabiegu wykonujemy również skanerem, ale juz laserem Er: YAG, który ma na celu ujędrnienie zewnętrznych partii, tak aby nasza skóra była super ujędrniona i wyglądała  piękniej i młodziej. Zabieg laserem FOTONA TS (TightSculpting™) trwał ok. 15-30 minut w zależności od wielkości pola zabiegowego.

 

Laser FOTONA TS  TightSulpting™ to najnowszy produkt znanej na całym świecie firmy FOTONA. Oprócz nieinwazyjnej laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry posiada szereg możliwości zabiegowych z zakresu chirurgii, laryngologii, ginekologii i medycyny estetycznej. 

 


 

Laserowy lifting „4D”

 

Nowoczesne, nieinwazyjne i efektywne zabiegi odmładzające cieszą się niesłabnącą popularnością. Są skuteczne, a przy tym wymagają krótkiego okresu rekonwalescencji, stąd ich znacząca konkurencyjność w stosunku do chirurgii plastycznej. Pacjenci najbardziej wymagający mogą już skorzystać z zabiegów  z zastosowaniem lasera nowej generacji – Fotona dynamis jako pierwszy na świecie umożliwia wykonanie liftingu twarzy 4d, którego efekty są porównywalne do liftingów chirurgicznych.

[...]


(mgr Aneta Paszek kosmetolog, laseroterapeuta, edukator zdrowia, Instytut Anti-Aging Bielsko-Biała)

 

 «  przeczytaj artykuł

 

Zapytaj o zabieg: 663 434 003

Cennik zabiegów >